preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb preload-thumb

Gumátor

Na Vaší straně ve světě pneumatik.
thumb
Objekt
thumb
Prodejna
thumb
Servis
 

NovinkyNOVÉ CENY LETNÍCH PNEU A DISKŮ

V sekci CENÍK jsme pro vás na jarní sezónu připravili nové ceny letních pneumatik a ceny disků v konigurátoru. Vše funguje jak má.
Podívejte se, prozkoumávejte, konfigurujte, vybírejte, nebo jen tak ze zvědavosti mrkněte do naší nabídky! A nejžádanější pneumatiky máme pro vás jako vždy skladem za super ceny!
Váš Gumátor.
17.4.2019

Jste také připraveni na zimu?

Právě jsme naskladnili velké množství zimních pneumatik nejžádanějších rozměrů osvědčených značek. Jde o pneumatiky s rozumným poměrem cena/výkon, dále pak prémiové značky nejvyšší kvality. Skladovou nabídku pneumatik každý rok navyšujeme, čímž docílíme skvělých cen a okamžitého vykrytí vašich požadavků. Neváhejte se informovat o pneumatikách a jejich cenách na našem webu v menu „CENÍKY“, kde zároveň naleznete širokou nabídku disků s konfigurátorem. Je z čeho vybírat. Případně si už zarezervujte termín přezutí v menu „REZERVACE“.
My jsme na zimu připraveni, a vy?
Váš Gumátor.
31.8.2018

Objednejte se ON-LINE !

Je to tady! Nyní se k nám můžete objednávat online!
Právě jsme spustili zbrusu nový online rezervační systém, který jsme pro Vás vytvořili s největší mírou preciznosti a přehlednosti s maximální funkcionalitou. Můžete se objednávat z PC, mobilu i tabletu. Vše je pro Vás nachystáno. Díky našemu online systému můžete okamžitě vidět, který z heverů a v jakém čase je volný právě pro Vás. Neváhejte už ani minutu. Objednejte si své čtyřkolé mazlíčky do Gumátora ještě dnes!
Těšíme se na Vaše termíny stejně, tak jako se jistě těšíte i Vy na svou první online rezervaci.
Váš pozitivně naladěný Gumátor :)
2.4.2018

Čerstvé letní pneu již na skladě!

Právě jsme naskladnili nejžádanější rozměry a značky osvědčených pneumatik. Jde o pneumatiky s rozumným poměrem cena/výkon, dále pak prémiové značky nejvyšší kvality. Je z čeho vybírat. Jedná se především o značky Barum, Uniroyal a Continental. Díky vašemu zájmu skladovou nabídku pneumatik a množství stále navyšujeme. Docílíme tak výhodných cen a okamžitého vykrytí vašich požadavků.
Na jaro jsme připraveni, neváhejte se informovat o pneumatikách a jejich cenách, a případně si již zarezervujte termín přezutí.
Váš Gumátor.
1.3.2018

Nové ceny letních pneu a disků

V sekci CENÍK jsme pro vás na jarní sezónu právě připravili nové ceny letních pneumatik, dále jsme aktualizovali a vytvořili nové položky cen disků v konigurátoru. Vše funguje jak má.
Podívejte se, prozkoumávejte, konfigurujte, vybírejte, nebo jen tak ze zvědavosti mrkněte do naší nabídky!
Váš Gumátor.

1.3.2018

Operativní leasing

Máte auto na "OPERÁK"? ...díky plnění vysokých standardů kvality a odbornosti v oboru pneuservisu a pneuhospodářství nabízíme již 14 let také kompletní pneuservis pro leasingové společnosti a smluvní vozové parky.

Díky našim bohatým zkušenostem za Vás vše vyřídíme, od základní komunikace s pronajímatelem vozu, přes schválení pneumatik, až po finální přezutí a uskladnění Vašich kol.
Ano, postaráme se o vše za Vás!

Jsme smluvním autorizovaným pneuservisem různých českých i zahraničních leasingových společností a vozových parků, mezi které patří například: Lease Plan, Arval, Business Lease, ALD Automotive, ČSOB Leasing, Škofin, Volkswagen Financial Services, Speed Lease, UniCredit Fleet, Autotreid, TT-Complex, Raiffeisen Leasing, Toyota Financial Services, Erste Leasing, Česká pošta, ČEZ a mnoho dalších.

Starosti o auto na "OPERÁK" nechte na nás. Zavolejte, mailujte nebo rovnou přijeďte.

Váš Gumátor
18.10.2017

Ceník pneumatik a disků

Na našem webu v menu ceníky naleznete jak široký sortiment disků s konfigurátorem, tak i ceník nejoblíbenějších značek pneumatik. Podívejte se, prozkoumávejte, konfigurujte, vybírejte, nebo jen tak ze zvědavosti mrkněte do naší nabídky!
Váš Gumátor.
16.10.2017

Likvidace pneumatik

Likvidace životního prostředí? U nás NE!

Jako prodejci pneumatik jsme zapojeni do kolektivního systému zpětného odběru pneumatik v České republice pod názvem ELTMA.

ELTMA jako autorizovaný kolektivní systém organizuje svoz a likvidaci pneumatik. Financování je zajištěno účastnickým poplatkem. Pneumatiky jsou sváženy z jednotlivých sběrných míst a převáženy ke zpracování. Materiálovému využití předchází separace ocelových kordů, textilu a gumového granulátu. Ocelové kordy jsou dále použity v hutním průmyslu, textil například do izolačních desek. Z gumového granulátu se vyrábí povrchy pro dětská hřiště, sportoviště, tlumící podložky pod koleje, náhrady za kovové poklopy a další produkty. Odpadové pneumatiky lze využít energeticky. Zařízení na energetické zpracování pneumatik musí mít povolení ČIŽP, která také provádí kontrolu a monitoring spalování a vzniku emisí.

Chraňme si svou přírodu,
Váš Gumátor.
27.8.2017

Umíte komunikovat s pneumatikami?

My Vám s tím pomůžeme!

„TPMS“ – o čem je řeč?

Řidiči automobilů se stále častěji setkávají ve svých automobilech s novým systémem sledování tlaku v pneumatikách (Tyre Pressure Monitoring System). V každém kole je instalovaný senzor, který komunikuje s řídící jednotkou automobilu. Senzor měří a zasílá centrální jednotce automobilu informace o tlaku, teplotě v pneu a stavu baterie senzoru. V případě poklesu tlaku v pneumatice centrální jednotka v automobilu upozorní řidiče. Tento systém nejenom hlídá Vaši bezpečnost, ale má i příznivý vliv na spotřebu paliva a opotřebení pneumatik.

Součástí naší výbavy je moderní programovací přístroj a diagnostika TPMS CUB sensor AID. Jedná se o univerzální, multifunkční přístroj určený pro diagnostiku, komunikaci s vozem a programování nových senzorů evropských i amerických značek vozů. Disponuje nejširší a nejaktuálnější databází. S tímto přístrojem umíme vytvářet klony (duplikáty) originálních ventilů, vytvářet nové senzory, číst informace ze senzorů a další.

Přijeďte se přesvědčit,
Váš Gumátor.
24.8.2017

Příprava zimních pneu

Zatímco Vy si teď užíváte bezstarostnou jízdu na letních pneumatikách, my už objednáváme přímo u výrobce pneumatiky zimní. Na každou sezónu pro Vás naskladňujeme osvědčené a nejžádanější pneumatiky v různých rozměrech. Takový jednorázový nákup většího množství pneumatik nám dává náskok před ostatními. Výsledkem jsou velmi zajímavé ceny (letos téměř internetové) a hlavně okamžité dodání.

Ano, i na letošní zimu budeme skvěle připraveni!

Váš Gumátor.
16.8.2017

Autolékárničky 2017

Někdy dokáže zachrátit život i malá autolékárnička. Zkontrolujte si, zda ta Vaše vyhovuje dnešním předpisům a zda nemá prošlý obsah. Vyhnete se tak i případnému postihu až 2000,-Kč. U nás si můžete pořídit tu správnou, čerstvou, se 4 letou expirační dobou. Za skvělou cenu 159,-Kč.
15.7.2017

NOVÁ provozovna !

Držíme krok s dobou a Vašemi potřebami. Pro další vývoj firmy a ještě větší stabilizaci na trhu Vás již přivítáme v naší nové moderní provozovně. Spousta modernizace, technologií, vylepšení a vychytávek na jednom místě! To je náš/Váš GUMÁTOR. Přijeďte se přesvědčit.
14.7.2017

Nejmodernější servis klimatizací

Právě jsme modernizovali náš servisní park!
Z důvodu tradice a úspěchu v oboru servisu klimatizací (plnění a dezinfekce) jsme se vybavili novým nejmodernějším strojem od společnosti WÜRTH Coolius 1000. Jedná se o plně automatické servisní zařízení, které provádí veškeré funkce související s profesionální a výrobci doporučovanou údržbou klimatizací vozidel. Je kompaktní a zcela mobilní, tzn. že v případě potřeby (většinou nákladních vozidel, stavebních strojů a zemědělské techniky) můžeme na přání zákazníka zajistit servis klimatizace přímo na místě.
Zůstaňte chladní :)
29.3.2017

Pozor AKCE !

Při koupi 4ks pneu - dezinfekce klimatizace a interiéru vozidla ozonem O3 v hodnotě 400,- Kč ZDARMA! (platnost akce do 31.5.2017)
24.3.2017

Jaro se blíží

Navštivte nás domluvit si termín, nové pneu atd...
24.3.2017

Nový web spuštěn

Se změnou názvu firmy jsme změnili i webové stránky...
24.3.2017
X